Şile Korucuköy ATV Safari 130 TL Şile - Korucuköy ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Şile Korucuköy ATV Safari


Şile Korucuköy'ün muhteşem doğası ve Darlık Barajının eşsiz manzarasında, doğal güzellikler arasında Şile’nin çevre yörelerini görme ve köy yaşamına tanık olma fırsatı hem de macera ve adrenalin dolu eğlenceli bir tur imkanı sunuyoruz.

Şile ATV Safari

Şile'de ATV safari turu ile sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Şile´de ki tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak. Kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.

Şile ATV Safari ise tamamen doğal bir ortamda bir rota izlenerek, heyecan ve adrenalin dolu bir gezi programıdır. Aktivete´de, 200cc den başlayan YUKI ATV lerle, sürüş güvenliği, konforu ve zevkini tadacaksınız. Üstelik Safari yapmak için sınırlı bir alanı kullanmayacaksınız. Şile´nin eşsiz doğasında, ormanlık alanlardan, engebeli araziden, tepelerden, köylerin içinde tamamen limitsizsiniz! 

ATV Safari´de dilediğinizce özgür olabilmeniz için yağmura, çamurlara, bataklıklara dilediğinizce "dalabilmek" için sizlere, özel çizme, su geçirmez kıyafetler ve güvenliğiniz için kask tarafımızdan verilecektir.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Not: Aktivite yaklaşık 90dk sürmektedir. 15dk ATV kullanımı ile ilgili bir brifing verilmektedir.

Şile ATV Safari


Adres : Korucuköy Şile/İstanbul
Telefon : 0541 712 1234

- 16 yaşından büyük olmak

- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler