Şile ATV Safari - Her Gün 130 TL Şile - İstanbul ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Şile ATV Safari - Her Gün


Şile merkezde 18km mesafelere varan 27 farklı parkurda, yeşilin tam kalbinde Şile ATV safari keyfi tüm yıl boyunca hafta içi ve haftasonu devam etmektedir.

Şile'de ATV safari turu ile sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Şile´de ki tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak. Kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.

ATV (ALL TERRAIN VEHICLE), Her koşulda kullanılabilen araç anlamına gelir, ATV Safari ise tamamen doğal bir ortamda bir rota izlenerek, heyecan ve adrenalin dolu bir gezi programıdır. Aktivete´de, 8 adet KYMCO ATV lerle, sürüş güvenliği, konforu ve zevkini tadacaksınız. Üstelik Safari yapmak için sınırlı bir alanı kullanmayacaksınız. Şile´nin eşsiz doğasında, ormanlık alanlardan, engebeli araziden, tepelerden, köylerin içinden ve hatta kumsaldan seçebileceğiniz  27 adet parkur ile tamamen limitsizsiniz! 

ATV Safari´de dilediğinizce özgür olabilmeniz için yağmura, çamurlara, bataklıklara dilediğinizce "dalabilmek" için sizlere, özel çizme, su geçirmez kıyafetler ve güvenliğiniz için kask tarafımızdan verilecektir.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Not: Aktivite yaklaşık 90dk sürmektedir. 15dk ATV kullanımı ile ilgili bir brifing verilmektedir. Parkur seçimine ve kullanım şartlarına göre süre uzayabilmektedir.

Şile ATV Safari


Adres : Korucuköy Şile/İstanbul
Telefon : 0541 712 1234

- 16 yaşından büyük olmak

- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler