Scuba Dalış Eğitimi - Tuzla 650 TL Tuzla - İstanbul Scuba Diving

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

  • Kişi Sayısı Kişi
    : 1 Kişi
  • Lokasyon Yer
    : Tuzla - İstanbul
  • Aktivite Süresi Süre
    : 6 Saat
  • Bize Yazın!
650 TL
+ KDV

0850 840 61 16

Scuba Dalış Eğitimi - Tuzla


Soğuk ve karanlık kış ayları geride kaldı. Bütün kışı dört duvar arasında mesai yaparak geçirdiyseniz ve artık hayatınıza yeni renk gerekiyorsa “Dalış” tam da aradığınız spor olabilir. Sualtının eşsiz güzellikleri ile tanışmaya ve yeni bir maceraya atılmaya hazırsanız sizi 1 Yıldız Dalıcı eğitimine bekliyoruz.

1 Yıldız dalıcı eğitim programı teorik ve pratik eğitimler başlıkları altında toplanır. Teorik eğitimler dalıcının dalış ile ilgili teorik bilgi kazanmasını, pratik eğitimlerde bu bilgileri pratik uygulamalara aktarabilmesini amaçlar.

Pratik sualtı çalışmalarınızda ise sizlere dalış eğitimleriniz esnasında sualtında kullanılacak haberleşme işaretleri, malzemeyi nasıl kuşanacağınız, suya giriş teknikleri, sualtına alçalma teknikleri, nefes alırken nelere dikkat edeceğiniz, yüzerlilik dengeleyici donanımlarınızı nasıl kullanacağınız, nefes almanızı sağlayan regülatörü ağzınızdan nasıl çıkarıp tekrar alabileceğiniz, arkadaşınız ile havanızı nasıl paylaşabileceğiniz, maskenize su girdiğinde nasıl boşaltabileceğiniz ve sualtında nasıl çıkarıp takabileceğiniz, paletinizi nasıl daha doğru kullanabileceğiniz, sualtı ve su üstünde bağımsız aletli dalış donanımınızı ve ağırlık kemerinizi nasıl çıkarıp tekrar kuşanabileceğiniz, basit ilkyardım ve kurtarma becerileri ve dalış teknesinde nelere dikkat edeceğinizin yanı sıra aynı zamanda da sualtında çevreyi ve kendinizi kollama ile ilgili kapsamlı çalışmalar yaptırılacaktır.

Pratik sualtı becerileri sizlere sığ su çalışmaları ve toplam 5 deniz dalışı ile öğretilecektir.

FİYATA DAHİL OLANLAR
7 saat teorik eğitim ve 1* Cmas Eğitim Kitabı
1* Cmas Dalıcı Brövesi ( Uluslararası geçerliliği vardır.)
Dalış Kayıt defteri
Eğitim süresince kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının tedariği  Rehberlik

NOT: Program sadece teorik eğitimleri kapsamaktadır. Öğrenci’nin brövesini alabilmesi için kulübümüzün düzenleyeceği turlardan birine katılarak deniz dalışlarını da tamamlaması gerekmektedir. Toplam 4 adet deniz dalışını başarı ile gerçekleştirmesi durumunda bröve almaya hak kazanacaktır.

Blue Box


Adres : Kayışdağı Cad. No:19/5 Küçükbakkalköy - Ataşehir / İSTANBUL
Telefon : 0850 840 61 16
E-Mail : rezervasyon@bluebox.com.tr

1 yıldız eğitim programına katılmak için yüzme bilmek, en az ilkokul mezunu olmak ve 14 yaşını doldurmuş olmak gerekir. 18 yaşını doldurmamış adaylar için veli izin belgesi alınacaktır (bu yazının bir örneği federasyonumuz web sitesinde yer almaktadır). Aletli dalış yapmanızda sakınca olmadığına dair sağlık bildirim formu tarafınızdan doldurularak (18 yaşından küçük adaylarda veli tarafından doldurulacaktır) eğitim dosyanıza konacaktır. Gerekli hallerde doktor raporu istenecektir.

Diğer Aktiviteler