Kemerburgaz'da ATV Safari - Her Gün 130 TL Kemerburgaz - İstanbul ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Kemerburgaz'da ATV Safari - Her Gün


Kemerburgaz’da atv safari ile şehir kalabalığından uzaklaşarak sıra dışı bir gün yaşamak istiyorsanız, bu daveti sakın kaçırmayın. 45 dakika sürecek olan ATV safari keyfine daha önce hiç kullanmamış olsanız bile 15dk lık ATV sürüş eğitimi ile kolaylıkla katılabilirsiniz.

Kahvaltı tabağı ve çay ile lezzet ve eğlence dolu bir günü sizinle buluşturuyoruz. Sevdiklerinizle beraber enfes lezzetlerin yer aldığı kahvaltınızın tadını sıcacık çayla çıkarırken doğanın keyfini de atv safari yaparak yepyeni bir deneyimle çıkarmanız mümkün!

45 dakikalık ATV sürüş eğitimiyle heyecan ve keyif dolu bir güne kucak açmak istiyorsanız acele edin!

Günümüz şehir karmaşası ve iş stresinden uzaklaşmak isteyen müşterilerine kahvaltı ızgara veya aperatif menüsünü yemyeşil bir bahçede meyve ağaçlarının altında sunar dilerseniz orman yürüyüşlerine çıkar yada hamakta dinlenebilirsiniz.

Kemerburgaz atv özellikle çocuklu aileleri düşünüp çocuk parkı kurmuş evcil hayvanlarla zaman geçirilen korunaklı bahçesinde kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Not: Aktivite yaklaşık 60dk sürmektedir. 15dk ATV kullanımı ile ilgili bir brifing verilmektedir. Parkur seçimine ve kullanım şartlarına göre süre uzayabilmektedir.

Kemerburgaz ATV Safari


Adres : Kemerburgaz Çift Alan Yolu Girişi Mithatpaşa Mah. Davutpaşa Cad. No:6 Eyüp / İstanbul
Telefon : 0533 385 46 46
E-Mail : info@atvsafari.org

- 16 yaşından büyük olmak

- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler