Kemerburgaz ATV Safari + Kahvaltı 180 TL Kemerburgaz ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Kemerburgaz ATV Safari + Kahvaltı


Kemerburgaz ATV Safari

Heyecanlı ve adrenalin dolu araç giremeyecek yollar, çamur, batak ve doğa eşliğinde eşsiz dakikalar Kemerburgaz’da atv safari parkurumuzda sizleri bekliyor.

Sevdiklerinizle beraber enfes lezzetlerin yer aldığı kahvaltınızın tadını sıcacık çayla çıkarırken, cocuk parkında cocuklarınız güvenli ve keyifli dakikalar çegirirken, doğanın keyfini de atv safari yaparak yepyeni bir deneyimle çıkarmanız mümkün!

Kemerburgaz atv özellikle çocuklu aileleri düşünüp çocuk parkı kurmuş evcil hayvanlarla zaman geçirilen korunaklı bahçesinde kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV Turu, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi, Kahvaltı (Kahvaltı Tabağı, Omlet, Sınırsız Çay)

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, extra yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Not: Aktivite yaklaşık 60dk sürmektedir. 15dk ATV kullanımı ile ilgili bir brifing verilmektedir. Parkur seçimine ve kullanım şartlarına göre süre uzayabilmektedir.

Kemerburgaz ATV Safari


Adres : Kemerburgaz Çift Alan Yolu Girişi Mithatpaşa Mah. Davutpaşa Cad. No:6 Eyüp / İstanbul
Telefon : 0533 385 46 46
E-Mail : info@atvsafari.org

- 16 yaşından büyük olmak
- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler