İzmit'de ATV Safari - Kartepe 150 TL Kartepe ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

İzmit'de ATV Safari - Kartepe


İzmit Kartepe atv parkurda, yeşilin tam kalbinde ATV safari keyfi tüm yıl boyunca hafta içi ve haftasonu yaşayacaksınız

Kartepe ATV safari turu ile sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. İzmit´de ki tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak. Kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.

ATV (ALL TERRAIN VEHICLE), Her koşulda kullanılabilen araç anlamına gelir, ATV Safari ise tamamen doğal bir ortamda bir rota izlenerek, heyecan ve adrenalin dolu bir gezi programıdır. Aktivete´de son model ATV lerle, sürüş güvenliği, konforu ve zevkini tadacaksınız. Üstelik Safari yapmak için sınırlı bir alanı kullanmayacaksınız. Kartepe´nin eşsiz doğasında, ormanlık alanlardan, engebeli araziden, tepelerden, köylerin içinden farklı parkur ile tamamen limitsizsiniz! 

ATV Safari´de dilediğinizce özgür olabilmeniz için yağmura, çamurlara, bataklıklara dilediğinizce "dalabilmek" için sizlere, özel çizme, su geçirmez kıyafetler ve güvenliğiniz için kask tarafımızdan verilecektir.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Not: Aktivite yaklaşık 90dk sürmektedir. 15dk ATV kullanımı ile ilgili bir brifing verilmektedir. Parkur seçimine ve kullanım şartlarına göre süre uzayabilmektedir.

Texas ATV Safari - Paintball


Adres : Çınarlı Mah. Leyla Atakan Cad. No:18 Maşukiye Kartepe/KOCAELİ
Telefon : 0262 354 34 88
Telefon : 0541 809 19 86
E-Mail : info@texaspaintball.net

- 16 yaşından büyük olmak

- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler