Gebze ATV Safari - Her Gün 80 TL Gebze - İstanbul ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Gebze ATV Safari - Her Gün


Gebze merkezde 18km mesafelere varan 27 farklı parkurda, yeşilin tam kalbinde Gebze ATV safari keyfi tüm yıl boyunca hafta içi ve haftasonu devam etmektedir.

Gebze'de ATV safari turu ile sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Gebze Ballı Kayalar mevkiindeki tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak. Kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.

ATV (ALL TERRAIN VEHICLE), Her koşulda kullanılabilen araç anlamına gelir, ATV Safari ise tamamen doğal bir ortamda bir rota izlenerek, heyecan ve adrenalin dolu bir gezi programıdır.  Üstelik Safari yapmak için sınırlı bir alanı kullanmayacaksınız. Ballı Kayalar'ın eşsiz doğasında, ormanlık alanlardan, engebeli araziden, tepelerden ağaçlık alanlardan geçebilirsiniz.

ATV Safari´de dilediğinizce özgür olabilmeniz için yağmura, çamurlara, bataklıklara dilediğinizce "dalabilmek" için sizlere, özel çizme, su geçirmez kıyafetler ve güvenliğiniz için kask tarafımızdan verilecektir.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Parkur seçimine ve kullanım şartlarına göre süre uzayabilmektedir.

Gebze Atv Safari


Adres : Tavşanlı Mahallesi, Ballıkayalar Sokak, No:2 Gebze / Kocaeli
Telefon : 0542 651 41 41
E-Mail : info@gebzeatv.com

- 16 yaşından büyük olmak

- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler