Gebze ATV Safari - 90dk 150 TL Gebze ATV Safari

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Gebze ATV Safari - 90dk


Gebze ATV Safari

Heyecanlı ve adrenalin dolu araç giremeyecek yollar, çamur, batak ve doğa eşliğinde eşsiz dakikalar Gebze’de atv safari parkurumuzda sizleri bekliyor.

Sevdiklerinizle beraber enfes lezzetlerin yer aldığı kahvaltınızın tadını sıcacık çayla çıkarırken, cocuk parkında cocuklarınız güvenli ve keyifli dakikalar çegirirken, doğanın keyfini de atv safari yaparak yepyeni bir deneyimle çıkarmanız mümkün!

Gebze atv özellikle çocuklu aileleri düşünüp çocuk parkı kurmuş evcil hayvanlarla zaman geçirilen korunaklı bahçesinde kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar;
ATV Turu, Kask, Yağmurluk, Eldiven, Çizme, Rehperlik hizmeti, ATV kullanım eğitimi

Fiyatlara Dahil Olmayanlar;
Ulaşım ve Kişisel Harcamalar, extra yiyecek ve içecekler...

Yedek ;
Size verdiğimiz yağmurluk sayesinde içinizdeki kıyafetiniz ıslanmayacaktır. Ancak kış günleri için yedek çorap ve uzun kollu sweat shirt getirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik ;
Profesyonel ATV eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir. 16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir.

Not: Aktivite yaklaşık 60dk sürmektedir. 15dk ATV kullanımı ile ilgili bir brifing verilmektedir. Parkur seçimine ve kullanım şartlarına göre süre uzayabilmektedir.

Gebze Atv Safari


Adres : Tavşanlı Mahallesi, Ballıkayalar Sokak, No:2 Gebze / Kocaeli
Telefon : 0542 651 41 41
E-Mail : info@gebzeatv.com

- 16 yaşından büyük olmak
- Herhengi bir fiziksel rahatsızlığının bulunmaması

Diğer Aktiviteler