Ankara'da Tandem Yamaç Paraşütü +Video 200 TL Ayaş Yamaç Paraşütü

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Ankara'da Tandem Yamaç Paraşütü +Video


Ankara'da tandem (iki kişilik) yamaç paraşütü ile gökyüzünde sizde yerinizi alın. Ankara'nın yoğun iş hayatından sıyrılıp sevdiklerinizle keyifli bir hafta sonu geçirmek  için sizi Ayaş'a davet ediyoruz. Tarihi ipekyolu üzerinde bulunan şirin Anadolu kasabası Ayaş'ta uçma imkanını kaçırmayın. Deneyimliün ve THK lisanslı yamaçparaşütü pilotları kontrolde Ankara’yı gökyüzünden izleme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca isterseniz uzun mesafe uçuşuna çıkabilir yada akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Uçuş sırasında HD fotoğraf ve videonuzu çekerek bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bu fırsatı kullanabilmek için fırsatı satın aldıktan sonra faaliyet gününe mininum 48 saat kala rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Bu fırsat satın alındıktan sonra 1 yıl içerisinde kullanılabilir.

EKİPMAN
Kanat (canopy), harness (uçuş koltuğu ve kuşam tertibatı), kask ve acil durumlar için yedek paraşüt. Ayrıca telsiz, uçuş tulumu, varyometre, rüzgar 

ölçer, uçuş botu uçuş konforunu ve güvenliğini arttırıcı ekipmanlardır. Ekipmanların tamamı tarafımızdan sağlanır.

Anka Havacılık


Adres : Macun Mh. Batı Bulvarı ATB İş Merkezi No:59 Yenimahalle/ANKARA
Telefon : 0532 336 84 16
E-Mail : bilgi@ankahavacilik.net

Yamaç paraşütü ile uçmak isteyen kişinin 16 yaşını doldurmuş olması, 16 yaşını doldurmamış olanların velisinin yazılı izni olması gerekmektedir. Yamaç paraşütü ile yolcu olarak uçmak isteyen kişinin aşağıdaki durumlardan herhangi birine sahip olmaması gerekmektedir.
- Kalp rahatsızlıkları
- Epilepsi (Sara)
- Tansiyon bozukluğu (Yüksek tansiyon)
- Ortopedik rahatsızlıklar
- Psikolojik ve nörolojik rahatsızlıklar
- Hamilelik
- Alkol veya uyuşturucu bağımlılığı

Diğer Aktiviteler