Özel Klasik Masaj - İstanbul 150 TL İstanbul Masaj

İstanbul Yamaç Paraşütü Rezervasyon : 0850 840 61 16

Özel Klasik Masaj - İstanbul


Gerçek masajı sizlerin ayağına kadar getiriyoruz.

İhityacınız olan masaj çeşidini bildirerek 2-3 gün öncesinden randevu almanız yeterli. Sizin belirlediğiniz gün ve saat içerisinde tam donanımlı olarak vermiş olduğunuz adres teyid ve onay alındıktan sonra ev veya iş adresiniz bulunuyoruz. Haftaiçi sabah 09:30’ dan akşam saat 22:00’a kadar masaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul da yoğun iş temposu ve trafik sorunları nedeni ile artık masaj salonlarına gitmenize gerek yok.İstanbul içi bir salona gitmek için 2-3 saat trafik çilesinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Yapılan masaj terapileri ile tüm kaslarınızın gevşediğini, rahatlığı tüm vücudunuzda hissettiğinizi göreceksiniz. İlk medikal masaj seansından sonra ağrılarınızda azalma olacağına, rahatlayacağınıza kendiniz şahit olacaksınız.

Masaj Hizmetinde Kullanılan Malzeme Ve Ürünler
- Masaj yatağı,
- Masaj türüne göre özel yağlar (selülit, aromaterapi, medikal yağlar),
- Dinlendirici Spa Relax Ve Meditasyon Tarzı müzikler eşliğinde masaj hizmeti sunulmaktadır.

Huzur dolu bir müzik eşliğinde, rahatlatıcı bir masajın keyfini doyasıya çıkaracağınız, şehir hayatının hızlı temposuna ayak uydurmaya çalışırken, hem vücudunuz, hem de ruhunuz için tazeleyen, arındıran, rahatlatan ve her şeyi unutturan bir mola. Uzman terapistlerden alacağınız masajlar ile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin.

Masaj hizmetimiz; fizyoterapi uzmanı, masör tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yer : Evinizde, ofisinizde veya fizyoterapi merkezimizde.

Evinizde, ofisinizde masaj keyfi için İstanbul içinde tüm ilçelere hizmetimiz bulunmaktadır. Saat ve tarih için randevu alınması gerekmektedir.

Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 09:30 - 22:00
Hafta Sonu 09:30 - 22:00

Blue Box


Adres : Kayışdağı Cad. No:19/5 Küçükbakkalköy - Ataşehir / İSTANBUL
Telefon : 0850 840 61 16
E-Mail : rezervasyon@bluebox.com.tr

.

Diğer Aktiviteler